środa, 10 czerwca 2015

2,5 roku bloga Recenzje Kiti!

Pewnie nie będzie dla Was zaskoczeniem, gdy napiszę, że nawet nie wiem, kiedy minęło mi 2,5 roku blogowania. Podsumowania piszę sobie co pół roku, więc tym razem także nie mogłam zrobić wyjątku. Dla przypomnienia: 6 miesięcy, rok bloga, 1,5 roku bloga, 2 lata bloga.


Przez ostatnie pół roku znacznie przerzedziłam moją listę czytelniczą z braku czasu, więc nie miejcie do mnie pretensji, jeśli kogoś nie odwiedzam. Po prostu mam 15-20 blogów w liście czytelniczej, które odwiedzam regularnie i tego mi wystarczy. Oprócz tego czytam jeszcze inne blogi, na które też potrzebują czas. Lubię też umilić sobie wolny czas lekturą dobrej książki. Ostatnimi czasy zdarzyło się, że przeczytałam sporo książek dziecięcych (od stycznia 66), a dla dorosłych 60. Jak widać ta różnica nie jest wcale tak duża, jak mi się wydawało.

Teraz trochę statystyk. Na blogu pojawiło się już ponad 1000 wpisów, odwiedziliście mnie ponad 400 000 razy, komentarze przekroczyły liczbę 18 000, a fani na Fb wciąż wahają się w okolicy 850. Nie liczby jednak są dla mnie najważniejsze, a czytelnicy. Przyznam szczerze, że prawie wcale nie sprawdzam tych liczb, gdyż nie są mi one do niczego potrzebne. Blogują dla przyjemności, a nie po to, żeby sprawdzać czy cyferki idą w górę.

Wpisy udaje mi się pisać codziennie. czy to nie jest dla Was za często? Myślę, że dobrym pomysłem było wprowadzenie cyklu Nowości, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Z chęcią się dowiem, o czym byście chcieli u mnie poczytać - jakieś nowe cykle, wpisy, przykładowe książki? Staram się urozmaicać gatunkowo książki, jednak nie zawsze mi to wychodzi, wiem. Myślę, że w wakacje będzie bardziej różnorodnie, gdyż mam sporo książek w domu, które chcę przeczytać, a na które zawsze brakuje mi czasu.

Cieszę się, że bloguję już 2,5 roku na Recenzje Kiti i prawie rok (bez 7 dni :)) na Sisters92. Dzięki temu udało mi się poznać wiele fantastycznych osób, z którymi czasem się spotykamy. Mam nadzieję, że także z Wami uda się zamienić na żywo choć kilka słów :) Bardzo bym chciała poznać na żywo osoby, które poświęcają swój wolny czas na to, by przeczytać to, co napisałam.

Na koniec serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzają. Mam nadzieję, że moje wpisy umilają Wam wolny czas i że zachęciłam Was do kupna kilku książek, które mnie zauroczyły. Mam nadzieję, że z Wami było podobnie. Następne podsumowanie za pół roku - to będą już 3 lata!

20 komentarzy:

 1. Gratuluję 2,5 rocznego blogowania i życzę Ci, żeby kolejne lata blogowania były równie udane!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Nawet nie wiem kiedy to minęło.

   Usuń
 2. To już naprawdę sporo. Gratulację!
  Życzę Ci dalej tak owocnej pracy na blogu. :)

  Pozdrawiam,
  Birginsen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Tobie też nieźle idzie.

   Usuń
 3. Gratuluję!!!!! O dacie rozpoczęcia działalności Twojego bloga zawsze będę pamiętać, świetna data - wszak moje urodziny :D Ja dzisiaj w takim razie 26.5 roku, masakra z tym szybkim starzeniem się :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam, nie chcę Ci przypominać o wieku. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać we Wrocławiu o ile nadal masz ochotę.

   Usuń
 4. To teraz czekamy na kolejną, okrągłą rocznicę. I bardzo dobrze, że dajesz codzienne wpisy, ja zawsze chętnie Cię czytam. Życzę kolejnych lat udanego blogowania! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, również lubię do Ciebie zaglądać.

   Usuń
 5. Wielki gratulacje! ;) Pamiętam, że gdy ja zaczynałam(właściwie raczkowałam), Ty się pojawiłaś, dziękuję za wszystkie komentarze u mnie :D Wspaniałe wpisy, cykl nowości, powieści kryminalne wszystko bardzo mi odpowiada. ;) Może pomyślisz o recenzowaniu filmów? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej musiałabym jakiś oglądać :P Może będę zrobiła zbiorcze wpisy, zależy. Zobaczymy.

   Usuń
 6. Wspaniale : ) Gratuluję :) Uwielbiam Cię niezmiernie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję serdecznie:) Miłego, dalszego blogowania:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje gratulacje :) i życzę Ci dalszych owocnych latek blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie. Ty to masz dopiero piękny staż!

   Usuń
 9. Kiti a ja się cieszę, że ten blog prowadzisz. Zawsze tu chętnie zaglądam i się rozgaszczam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ja również lubię do Ciebie zaglądać, choć jakoś rzadko, bo zapominam.

   Usuń
 10. Piękny wynik i ciekawy blog, chętnie zaglądam i podczytuję ;)
  http://testowanieartdzieciece.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń