piątek, 8 maja 2015

Życiowe piątki


Zeszły tydzień zaczęłyśmy od paszportowego ABC, następnie zastanawiałyśmy się, czy lepiej wyjechać na jeden dzień, czy na kilka. Mogliście także obejrzeć Muzeum Regionalne w Kutnie, poczytać o trzecim tomie sagi o Winnych autorstwa Ałbeny Grabowskiej-Grzyb, pooglądać migawki z Kutna. Na koniec wyjazdowy detoks oraz o robieniu sobie dnia przerwy. Niestety blog na razie nie działa. (EDIT: DZIAŁA)

W weekend z racji tego, że piątek także miałam wolny dużo czytałam. Udało mi się przeczytać książeczki od Siedmiorogu, ,,Telefon o północy", ,,Nie oddam dzieci!" oraz dwa tomy ,,Wojny cukierkowej". W tygodniu zabrałam się za drugi i trzeci tom ,,Kronik Czerwonej Pustyni". W ten weekend mam zamiar zapoznać się z pozycjami, które doszły do mnie w tym tygodniu.

Wczoraj udałyśmy się także do Olsztyna, gdzie zwiedzałyśmy trochę muzeum oraz restauracji. Nigdy nie byłyśmy w tym mieście, więc było to dla nas nowe doświadczenie. 16-17 maja wybieramy się do Warszawy, gdzie w sobotę po południu będziemy na Targach Książki. Chciałabym spotkać się z Panią Michalak, Panią Fabisińską i Panem Mrozem :) Dobrze, że tylko dwie pierwsze panie są o tej samej godzinie, bo się nie roztroję :) A jakie są Wasze plany na weekend?

6 komentarzy:

 1. Ależ Ci zazdroszczę tej Warszawy. Ja najprawdopodobniej nie będę mogła przybyć, mam kursy przedmałżeńskie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Wam tych wyjazdów. Ja z pewnych powodów nie mogę się ruszyć z domu. Ale mam nadzieję, że za 2-3 lata się to zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie byłam w Olsztynie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe macie planu na weekend. U mnie to co zwykle - teraz odpoczywam po wyjazdach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam raczej spokojne plany, ale za to właśnie się dowiedziałam, że zostanę druhną w stylu amerykańskim :D. Zazdroszczę tych targów... Napisz nam potem długą relację koniecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo przeczytałaś :) Mój weekend szykuje się rodzinnie i pracowicie :)

  OdpowiedzUsuń