piątek, 15 maja 2015

Życiowe piątki


Na końcu zeszłego tygodnia skończyły nam się wpisy z Kutna, w poniedziałek zaczęły z Torunia. Zapraszam Was na przegląd ostatnich 7 wpisów: Muzeum Bitwy nad Bzurą, pieguski z żurawiną i rodzynkami, czym zachwyciło nas Kutno, Stare Metropolis w Toruniu, ,,Kasacja" Remigiusza Mroza, ankieta - co odwiedzimy w Warszawie oraz Dom Eskenów.

Z racji tego, że w Toruniu były Juwenalia mieliśmy czwartek i piątek wolny. Jak już pisałam w zeszłym tygodniu w czwartek udałyśmy się do Olsztyna. W piątek czytałam dwa tomy ,,Pax", a w sobotę pisałam trochę wpisów i czytałam ,,Osaczoną" oraz ,,Szczęście all inclusive". We wtorek i środę czytałam ,,Wieżę milczenia" Remigiusza Mroza, a dziś lub jutro mam zamiar zacząć czytać ostatnią wydaną pozycję pisarza - ,,Chór zapomnianych głosów". Pewnie już nie zdążę do spotkania na Targach, ale to co.

Jutro jedziemy na 2 dni do Warszawy. Mamy trochę miejsc do zwiedzenia. Mam nadzieję, że uda mi się wszystko zobaczyć. Biorę sporo książek bo chcę zdobyć autograf, więc pokładam wielką nadzieję w tym, że nie kupię nic nowego, choć wiadomo jak to jest :) Po powrocie na Sisters pojawi się kilka wpisów z tego miasta. Udanego weekendu!

6 komentarzy:

 1. Ale Wam zazdroszczę :) Również życzę udanego weekendu i czekam na fotorelacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. a co chcecie zwiedzic? ja nie bylam we warszawie nigdy

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już wiem co będziecie robić, rozmawiałam z Pauliną :) Życzę udanej soboty!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że udało Wam się pojechać do Warszawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdaję mi się, że wczoraj mignęłyście mi gdzieś na targach, ale tylko na chwilę, stałam w kolejce, a Wy gdzieś szybko szłyście... ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń