piątek, 1 maja 2015

Życiowe piątki


Poprzedni tydzień to wpisy z przełomu Kutna i Bydgoszczy. Na początek Karczma Młyńska, następnie szybkie ciasto migdałowe, 7 miejsc, które warto zobaczyć w Bydgoszczy, Restauracja Rondo w Kutnie, której szczerze nie polecamy, ,,Misja: Przetrwanie. Piaski skorpiona", zapiekanka makaronowa z brokułem, a na koniec Galeria w Dworku w Kutnie, do której naprawdę warto się wybrać.

W weekend głównie odpoczywałam, a w między czasie czytałam ,,Kasację" Remigiusza Mroza (niebawem wpis na Sisters92) i ,,Bracia Lwie Serce". W tygodniu skusiłam się na pierwszy tom ,,Kronik Czerwonej Pustyni". Oglądałyśmy także kilka odcinków Miami Vice, całkiem przyjemny serial i nie trzeba oglądać po kolei. 

W przyszłym tygodniu z okazji Juwenaliów mamy mieć czwartek i piątek wolny. Nie uczestniczę z reguły w takich wydarzeniach, więc cieszę się, że będę miała dodatkowe dwa dni na czytanie. Lektury szykują mi się doprawdy zacne. Sama nie wiem, co najpierw czytać. Będzie jednak różnorodnie gatunkowo. Jeśli jesteście ciekawi co dotarło do mnie w tym tygodniu zapraszam na jutrzejszy wpis.

3 komentarze:

 1. Jestem ciekawa, jak Ty odbierzesz ''Kasację'' :) Czekam niecierpliwie na recenzje. Życzę miłego czytania oraz udanej majówki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasację mam w planach, jak wszystkie książki autora, ale jak na razie dopiero będę miała okazję zacząć. Czekam na wrażenia. :) W przyszłym ja mam trzy dni wolne z okazji matur :D

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na recenzję "Kasacji". Ja już jestem po i również będę ją niebawem publikować.

  OdpowiedzUsuń