piątek, 24 kwietnia 2015

Życiowe piątkiMiałyśmy wczoraj jechać do Włocławka, ale stwierdziłyśmy, że nam się nie chce. Byłyśmy za to w kinie na ,,The Duff". Film całkiem średni, aczkolwiek zakończenie bardzo mi się spodobało. Było bardzo emocjonujące i prawie się popłakałam :) Przeszkadzały mi też napisy, wolałabym lektora. Nie mogłam się za bardzo skupić na obrazie, bo moje oczy cały czas były na dole ekranu i czytały białą czcionkę, która momentami była słabo widoczna, przynajmniej na początku.

 W weekend kończyłam trochę pisać pierwszy rozdział pracy, bo kończył się termin jego oddania. Czytałam sobie także kilka książek - same thrillery, gdyż tylko takie książki mam wypożyczone z biblioteki, a chcę je oddać, bo może inni też chcą je przeczytać. Od zeszłego piątku udało mi się przeczytać cztery książki - trzy Alex Kavy i jedną Sebastiana Fitzka. Na dziś planuję serię dla dzieci pt. ,,Przygody Małych Marzycieli", o której poczytacie w przyszłym tygodniu.

 Czekam także na wygrane w konkursie ,,Nie oddam dzieci!" Katarzyny Michalak. Mam zamiar zapoznać się także z innymi publikacjami. Korzystając z tego, że kwiecień mam wolniejszy czytam bardzo dużo w stosunku do poprzednich miesięcy, kiedy nie miałam zbyt wiele czasu. Kolejny wyjazd planujemy 8 maja, więc trochę odpocznę do tego czasu. Następnie wybieramy się na Targi Książki w Warszawie - także macie zamiar tam być? :)

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że uda Ci się wygrać konkurs, będę trzymać kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że Twój czas szczelnie wypełniony :) A ja lubię czytać napisy w filmie, zwłaszcza w kinie :) Również czekam na książkę od Katarzyny Michalak i zastanawiam się, kiedy do mnie trafi. Na targi się nie wybieram. I tak sporo wyjazdów przede mną. Najpierw wakacje w Chorwacji, potem spotkanie z uroczymi bliźniaczkami, potem Poznań ... może uda się też w Gdyni dostać się na See Bloggers. Zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam i czekam i się doczekać nie mogę. Na pewno dojdzie w poniedziałek jak wyjadę.

   Usuń
 3. The DUFF, marzyłam by na film iść, wiem, że zwykła komedia, ale miałam ogromną ochotę, a nie mogę, nie grają w kinach w moim mieście. Kusisz do Kavy, kusisz... ;)
  Gratuluję wygranej. ;) Z chęcią poznam opinię.
  Targi Książki, planuję, mam nadzieję, że namówię koleżanki. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie myślałam, że u nas też nie będzie, a zaś później dodali.

   Usuń
 4. Ja do Warszawy mam daleko, niestety. Ja w czwartek jadę na kilka dni się odstresować do Nysy :))

  OdpowiedzUsuń