piątek, 3 kwietnia 2015

Życiowe piątki


Na początek ciekawa restauracja z przepysznym jedzeniem, choć długi czas oczekiwania może nas zniechęcić - Moose Cafe. Następnie pierwszy tom interesującej serii podróżniczej ,,Misja: Przetrwanie. Złoto bogów” Beara Gryllsa. Krótkie podsumowanie miejsc, które warto zobaczyć w Toruniu (głównie muzea). Kilka wpisów z Inowrocławia już zostało opublikowanych. Cafe Jawa i Sen - nazwa adekwatna, nie wiadomo, czy się śni, czy to na jawie... oraz migawki z miasta. Zastanawiałyśmy się także, jakie korzyści wynikają z wcześniejszej rezerwacji hotelu oraz proponowałyśmy, by odwiedzać kilka miejsc za jednym razem.

Z racji tego, że w sobotę byłam w Inowrocławiu mój weekend uległ znacznemu skróceniu. Po południu oglądałam zaległe programy i seriale oraz trochę czytałam książkę. W niedziele dokończyłam powieść oraz mieliśmy gości. W poniedziałek wybrałam się na spotkanie Geek Girl Carrots, a we wtorek spotkałyśmy się z Ulą. Teraz do przyszłej środy mam już przerwę świąteczną.

Korzystając z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkich czasu spędzonego z rodziną, dużo prezentów ;) i wypoczynku.


5 komentarzy:

 1. Również wesołych świąt ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia i również życzę Tobie wesołych Świąt Wielkanocnych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również życzę Ci wspaniałych świąt i bardzo mokrego Dyngusa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle pełno wrażeń u Ciebie. Dziękuję za życzenia, życzę książek od Zajączka. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń