piątek, 20 marca 2015

Życiowe piątki.


W minionym tygodniu na Sisters było niewątpliwie dużo Torunia, ale już od nowego miesiąca mamy zamiar przejść na Inowrocław :) Na początek Dom Kopernika, lokale w Toruniu, które warto odwiedzić, Muzeum i wieża ratuszowa oraz Cafe Lenkiewicz, gdzie są najsmaczniejsze i największe gałki lodów. Pojawiły się także wpisy o wybieraniu ,,bezpiecznych dań", odblaskach w podróży oraz Share Week 2015 - sprawdźcie, które blogi polecamy.

Weekend miałam dość pracowity. Musiałam przygotować prezentację na studia, porobić zadania domowe, bałam się, że nie zdążę i się trochę zestresowałam :P Przeczytałam tylko jedną krótką książeczkę i obejrzałam zaległe odcinki programów. Znaczy w sobotę się tym zajmowałam, a w niedzielę obawiałam się, że nie zrobię wszystkiego :) Na szczęście ten tydzień był wolniejszy i przeczytałam aż dwie powieści, o których już mogliście przeczytać.

W międzyczasie wybrałam się też do biblioteki, by wypożyczyć książki do pracy magisterskiej. Odwiedziłyśmy też restaurację Moose Cafe w Toruniu. Mam też przygotowany zarys wpisów do końca miesiąca (dzięki Paulina :*). Będą pojawiać się książeczki dziecięce, ale dla czytelników w różnym wieku. W weekend zamierzam zająć się ich lekturą. Zapraszam Was na jutrzejszy wpis, gdyż sporo książek w tym tygodniu zasiliło naszą biblioteczkę.

5 komentarzy:

 1. Trochę zazdroszczę ci tych licznych podróży, też tak bym chciała. Niestety dom, praca, rodzina i obowiązki nie pozwalają mi na swobodną realizację niektórych planów. Po prostu: coś za coś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ Ty jesteś mobilna Kochana. A ja się ostatnio zasiedziałam, muszę to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle u ciebie się dużo dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, ale się z ciebie podróżniczka zrobiła. Tylko pozazdrościć! Ładne zmiany na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracowicie jak widzę, ja zwykle boję się, że w weekend nic nie zdążę, normalka. :D

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń