piątek, 13 marca 2015

Życiowe piątki.


Prawie wszystko w dzisiejszych czasach sprowadza się do pieniędzy, a więc poruszyłyśmy temat tego, czy należy dawać napiwki. Rekomendujemy także wyrobienie sobie paszportu, gdyż z powodu jego braku jakaś ciekawa wycieczka może odbyć się bez nas. W zeszłym tygodniu odwiedziłyśmy Planetarium w Toruniu oraz restaurację Szeroka no.9, o których pisałyśmy. Pamiętajmy także, by dbać o bezpieczeństwo na drodze. Na koniec możemy poczytać ,,Maminsynka" Nataszy Sochy i zagryźć go ciastem z truskawkami.

W tym tygodniu przeczytałam tylko cztery książeczki, o wszystkich mogliście już poczytać we wcześniejszych wpisach. Nie wydarzyło się u mnie nic specjalnie nowego. Nie miałam czasu, ani ochoty na czytanie. Myślałam, że uda mi się kupić ,,Pegaz. Nowi olimpijczycy", ale na Matrasie nie jest dostępny, nie mam pojęcia z jakiego powodu. Na razie czeka na mnie trzeci tomik o konikach Agnieszki Tyszki. Może przeczytam go dziś w drodze do domu.

Jak pewnie zauważyliście (lub nie, ale w to wątpię :)) zmieniłam szablon. Zmiana miała miejsce dziś w nocy właściwie pod wpływem impulsu. Już od dawna chciałam mieć coś nowego, ale jakoś nie chciało mi się za to zabierać. Dzięki pracy Natalii z Szablonowooo okazało się to możliwe. Serdecznie dziękuję i polecam, gdyż wszystko zostało naprawdę szybko wykonane i zamieszczone na blogu. Mi się bardzo podoba, a jak Wasze pierwsze wrażenie?

11 komentarzy:

 1. Odświeżenie wyglądu na wiosnę :) Mi się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo widzę zmianę szablonu, super :) u mnie też nic ciekawego w sumie się w tym tyg nie działo, no może poza prezentem w postaci telefonu komórkowego, zawsze to coś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie osobiście bardzo podoba się nowy szablon :) Tak jak ktoś wspomniał wyżej, nie ma jak wiosenne zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażaniem twojego nowego szablonu. Zdecydowanie bardziej elegancko. Po prostu cud miód malina :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się tu u ciebie zmieniło :) Dla mnie troszkę za różowo ale ja ogólnie nie lubię tego koloru :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pastelowo i wiosennie, dla mnie super zmiana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zamiany, zdecydowanie "odmłodziłaś" bloga. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie, że widać, że szablon zmieniłaś.

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie zauważyłam zmiany u Ciebie. Jak ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi też bardzo się podoba ten szablon :) Tak radośnie :)

  OdpowiedzUsuń