piątek, 6 lutego 2015

Życiowe piątki.


Na początek o tym, jak dzięki GPS (prawie) nie zgubiłyśmy się w Łodzi oraz o tym, co zabrać na 2-dniowy wyjazd. Gdy już się gdzieś udamy warto przywieźć prezenty dla bliskich. Polecamy także dwa lokale w Toruniu - Coffee Kardamon oraz Grande Coffee, oba są warte uwagi. Na koniec dwa wpisy książkowe - jeden o spotkaniu z Przemkiem Kossakowskim i kilka słów o jego książce, drugi o ,,Córeczce" Liliany Fabisińskiej, którą swoją drogą teraz czytam.

Weekend minął mi szybko i za wiele nie zrobiłam, nie chcę się na ten temat rozpisywać. Zajęcia miałam tylko we wtorek, w środę jedno zaliczenie i 3 tygodnie wolnego przede mną :) Jakoś nie mogę przywyknąć do tej myśli, że wreszcie będę mogła leżeć, czytać i nie robić nic superpożytecznego. Na pierwszy ogień poszła ,,Córeczka" o czym wyżej wspomniałam i ,,Pęknięte miasto. Biesłan", które jest dość trudną lekturą i nie mogę czytać raz za razem.

Ostatnio ogarnął nas jakiś szał zakupowy. Kupujemy, kupujemy i jeszcze raz kupujemy. Naprawdę nie wiem, gdzie to wszystko postawimy, ale skupiamy się na pozycjach, które bardzo chcemy mieć. Teraz promocje są korzystne, więc żal nie skorzystać. Ostrzegam więc, nie przeraźcie się, gdy jutro wejdziecie zobaczyć nowości z minionego tygodnia :)


5 komentarzy:

 1. OO to czekam na nowości :) Ja w lutym czekam na targi turystyczne we Wrocku, wówczas jest zawsze dużo książek podróżniczych z mega przecenami.. Więc chyba stracę wszystkie oszczędności.. tym bardziej, że żal nie kupić u samych podróżników z autografami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że tak późno piszesz, może też byśmy pojechały, choć od nas to jednak kawał drogi :)

   Usuń
 2. Dobrze, że wstępnie przygotowałaś mnie na ewentualny szok jaki mogę doznać oglądając twoje zdobycze :) Już nie mogę się doczekać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd ja to znam. Ja również cały czas kupuję, wczoraj w Biedronce zakupiłam trzy kolejne książki. I jak tu iść na odwyk!

  OdpowiedzUsuń