czwartek, 26 lutego 2015

Blogowe WOW vol.3

21.02.2015 r. - tego dnia nie mogłam się doczekać już od dawna. To właśnie wtedy odbyło się Blogowe WOW vol. 3. Tym razem spotkałyśmy się w Pierogarni pod Aniołami w Bydgoszczy.


Na początku nastąpiło krótkie powitanie, a następnie każda z uczestniczek oraz gość specjalny, pisarka Magdalena Witkiewicz, napisała na karteczce jaki sukces chciałaby osiągnąć przez rok. W planach jest spotkanie po tym czasie i sprawdzenie, czy udało się swoje zamierzenia zrealizować :)

Po krótkim pisaniu swoich celów, wystąpienie miała pani Magdalena Witkiewicz, która opowiadała o sukcesie. Całość trwała około godziny, jednak mamy nadzieję, że wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Mogliśmy dowiedzieć się między innymi tego, jakie plany wydawnicze ma autorka na najbliższy okres oraz jaki cel sama sobie obrała. Na koniec porozmawialiśmy o fenomenie książek erotycznych, w kontekście książki ,,After. Płomień pod moją skórą" oraz zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcie z tą powieścią.

Po długich rozmowach nadszedł czas na obiad, czyli pierogi. Jakże mogło by być inaczej, skoro spotkaliśmy się w Pierogarni pod Aniołami. Po posiłku mogliśmy się trochę lepiej poznać, wykorzystując pomysł na networking autorstwa Hafiji, której niestety nie udało się dojechać. Myślę, że dzięki zadaniu uczestniczki poznały się jeszcze lepiej. Z racji tego, że już trochę zgłodniałyśmy trzeba było przyśpieszyć deser, czyli sernik z lukrem, bardzo słodki, ale smaczny. Po słodkim poczęstunku nastąpiła jeszcze chwila rozmów i po 4 godzinach pożegnaliśmy większość uczestniczek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. W moim odczuciu było to najlepsze spotkanie z racji mniejszej ilości osób. Doskonale można było usłyszeć, co mówi reszta dziewczyn. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie, a sponsorom za przekazanie drobnych upominków.12 komentarzy:

 1. Widzę, że po raz kolejny to było naprawdę udane spotkanie! Żałuję, że mam do Was tak daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie wszystko zorganizowałyście! Chylę czoła. Mam nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy miałyśmy okazję się spotkać. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie się udało- to widać. I jeszcze jakie cudne upominki-moje ulubione After :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym kiedyś być na takim spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ musiało być cudownie! I Magdalena Witkiewicz, zazdroszczę bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejne spotkanie, a ja bardzo Ci zazdroszczę. To świetna zabawa poznać się z osobami o wspólnej pasji. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zwykle miło było Cię z Tobą spotkać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. MOja kuzynka Aśka nic się nie zmienia od lat.

  OdpowiedzUsuń
 9. MOja kuzynka Aśka nic się nie zmienia od lat.

  OdpowiedzUsuń
 10. Było po prostu wyśmienicie :) Bawiłam się świetnie :) W końcu mogłam się nagadać :) Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Było super! i cieszę się, że to był WOW bez Laury tym razem :) Dzieki dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń