piątek, 30 stycznia 2015

Życiowe piątki.


W tym tygodniu pisałyśmy, aby zaplanować swoją podróż, o śnie i bezpieczeństwie w podróży. Możecie także sprawdzić, które lokale w Warszawie wpadły nam w oko. Warto aktywnie wykorzystać swój czas podróży. W przeciągu tygodnia w Toruniu odbyły/odbędą się się trzy ciekawe spotkania. Znalazłyśmy także miejsce z przepysznymi deserami - Kuranty w Toruniu. Ciekawe, czy zgadniecie, dlaczego lepiej podróżować w tygodniu.

W weekend niewiele zrobiłam, gdyż nie miałam czasu. Trochę uczyłam się na zaliczenie na środę. We wtorek wróciłam na uczelnię, to już na szczęście ostatni tydzień zajęć, a potem mam trzy tygodnie wolnego. Dzisiaj mamy jeszcze jedno zaliczenie i ostatnie w przyszłą środę. W między czasie czytam książkę Kossakowskiego ,,Na granicy zmysłów". Czytałam na jej temat skrajne opinie, ale ja jestem na razie zadowolona z lektury.

Ostatnie dni obfitują w okupowanie się książkami, które będę przedstawiać Wam w kolejnych tygodniach zgodnie z datą przychodzenia przesyłek. Nie wiem, czy wiecie, ale jest obecnie promocja na Aros.pl, z której oczywiście skorzystałyśmy. Sama nie wiem, kiedy to wszystko przeczytam, ale na pewno w wakacje będę miała dużo czasu. A jak Wy spędziliście ten tydzień?3 komentarze:

  1. ja praca i praca wgl to Martyna sluchaj cos Wam sie popsulo na sistersach bo dodalam komentaż pod tymi krantami torun a on sie wcale nie pokazal i jeszcze kiedy naprawcie ten szablon bo caly czas mi sie to biale takie pokazuje nieladne i zle sie czyta i nie ma tego ze podrorze tylko co innego :(((

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie tydzień zleciła spokojnie, bez większych niespodzianek, czyli dom, praca i czas dla siebie. Za to jutro bawię się na zabawie choinkowej w szkole :) Tak więc mały relaks się szykuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę wejść na Astor i zobaczyć te promocje. Może na coś się skuszę!

    OdpowiedzUsuń