piątek, 19 grudnia 2014

Życiowe piątki.


Na początek na Sisters zdjęcia z Brodnicy, następnie ,,Anioły śniegu". Kilka zdjęć z Jarmarku bożonarodzeniowego w Toruniu. Pojawił się też wpis o barze Subway, o spotkaniu Geek Girls Carrots #16. Możecie zobaczyć także przepis na ciasto z dynią oraz opinię o ,,Miniaturzystce".

W tym tygodniu przeczytałam 11 tomików Tiny Nolan, tak mi się spodobały, że musiałam na raz zapoznać się z całą serią. Oprócz tego czytam ,,Jezioro krwi i łez", na początku trudno było mi się wciągnąć, ale minęło to po jakimś czasie. Obejrzałyśmy film polecany przez jakąś blogerkę, nie pamiętam niestety którą pt. ,,Człowiek z Cold Rock". Niesamowity, przerażający, warto obejrzeć. Skusiłam się też na ekranizację ,,Łowcy głów", bo Paulina czytała książkę i byłyśmy ciekawe.

Co zamierzam robić w najbliższym czasie? Przeczytać pozostałe pięć powieści Dostojewskiego do pracy oraz kilkadziesiąt opowiadań, nowel itp. Mam zamiar to skończyć do końca roku albo chociaż do czasu, aż ponownie wrócę na studia. W międzyczasie będę czytać moje książki, tylko nie wiem, od której zacząć. Dziś po południu zaczynam przerwę świąteczną, co bardzo mnie cieszy. Miłego weekendu Wam życzę i odpoczynku :)


12 komentarzy:

 1. Ambitne plany :) Dużo odpoczynku i ciekawej lektury życzę :) U mnie odpoczynek dopiero od wtorku ... I pewnie w końcu dopadnie mnie przedświąteczne szaleństwo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tyle może co ambitne, co do 12.01. muszę oddać konspekt i bibliografię,a nie mogę tego zrobić, jak nie wiem, gdzie jest sen :)

   Usuń
 2. Też mam w planach serię Tiny Nolan :) Widzę, że w najbliższym czasie czeka cię ambitna twórczość Dostojewskiego. Ja natomiast weekend spędzam przy erotyku :)
  Pozdrawiam i życzę także miłego weekendu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Dostojewskiego całkiem lubię, choć niektóre książki mnie trochę nużą.

   Usuń
 3. Zazdroszczę Ci tej przerwy świątecznej. Też bym tak chciała, nadrobiłabym wówczas zaległości. Obyć zrealizowała wszystkie swoje plany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze Ci współczuję, że nie masz wolnego, zawsze można coś wtedy nadrobić.

   Usuń
 4. Ja nie mam żadnych planów, zobaczę, na co w te prawie trzytygodniowe wolne będę miała ochotę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie wiem, co przyniesie przerwa świąteczna, pewnie nadrobię zaległości rodzinne i trochę się wyśpię (bo krucho z tym przez ostatnie dwa tygodnie) :) Mam też zamiar się uczyć się już do sesji, bo czeka mnie łącznie 12 egzaminów chyba :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My teraz mamy tylko 2 zaliczenia pisemne/ustne i jedną jakąś pracę na zaliczenie, to o wiele mniej, niż w Bydgoszczy mieliśmy. Nie wyobrażam sobie mieć 12 egzaminów, tragedia.

   Usuń
 6. Lecę czytać opinię o "Miniaturzystce".

  OdpowiedzUsuń