piątek, 28 listopada 2014

Życiowe piątki.


Tym razem nie dodam przeglądu sistersowego, za tydzień dodam zajawki wpisów z dwoch tygodni. Od środy wieczorem nie działa mi Internet, nagle przestał działać i tyle. Nie mam pojęcia, co się stało, ale mam nadzieję, że szybko to naprawią.

W sobotę zostałam w Toruniu i spotkałam się z Ulą z Yllla cow gowie piszczy oraz z Agnieszką z Mama Janka. Było to bardzo miłe spotkanie, następnie wróciłam do rodzinnego domu. W sobotę oraz niedzielę robiłam ekologiczny projekt na praktyczną naukę języka, przeczytałam ,,Przystań Julii” Katarzyny Michalak oraz jedną książkę do pracy magisterskiej, w której niestety nie znalazłam motywu snu, który jest przeze mnie pożądany. 

W poniedziałek miałam wolne, więc czytałam ,,Bolek i Lolek. Genialni detektywi”, którzy do mnie w ten dzień doszli.Od wtorku wróciłam na uczelnię, czytam ,,Podpaloną”, którą pewnie dziś skończę. W międzyczasie przeczytałam ,,Klub Kociaków Słodziaków. Sekret Trufelka”, który najprawdopodobniej uda mi się dodać w niedzielę.

Jutro jadę do Łodzi, wracam w niedzielę. W planach mamy odwiedzenie 3-4 restauracji, przejście się trochę po mieście, udział w IV Salonie Ciekawej Książki w Łodzi. W poniedziałek także czeka nas wyjazd, ale niech to na razie pozostanie tajemnicą, gdzie się wybieramy.

Nie wiem, jak będzie z dodawaniem i godziną wpisów, dopóki nie przywrócą mi Internetu. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko, a tymczasem życzę Wam udanego weekendu!

13 komentarzy:

 1. U mnie też przez jakiś czas nie było Internetu, ale jednak potem zaczął działać, więc może niebawem i u Ciebie będzie wszystko w porządku.
  Fajnie, że będziesz w Łodzi. Ja jednak nie dam rady, bo niestety choróbsko w dalszym ciągu trzyma, a nawet jest gorzej. Od rana siedziałam ze 2 godziny w poczekalni do lekarza i wyszłam z całą masą recept. Ech... nie znoszę jesieni ani zimy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi jakoś w tym roku udało się nie zachorować.
   Podobno wykorzystałam limit :/

   Usuń
 2. Weekend zapowiada się ciekawie :) Dużo atrakcji i odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chcę, żeby ten tydzień w końcu się skończył, a ja się wyśpię :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jakoś nie mogę, śpię popołudniu, a w nocy czuwam :P

   Usuń
 4. A mnie dopadła choroba. Nie wiem, czy dojadę jutro na Salon Ciekawej Książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej,
  a nie byłoby Ci łatwiej najpierw poszukać w Internecie informacji gdzie jest coś ze snem w książkach tego autora? :) Tak chyba wygodniej niż czytać całą lekturę jak nawet się nie wie czy się to w ogóle przyda do tej pracy.. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby tak, ale jednak w Internecie nie wszystko jest napisane, a ja wolę sprawdzić dokładnie :)

   Usuń
 6. Jestem ciekawa, gdzie się wybieracie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz już mogę zdradzić, byłyśmy w Brodnicy.

   Usuń
 7. Mi również było miło spotkać się z Wami :)

  OdpowiedzUsuń