środa, 5 listopada 2014

,,Hello Kitty i przyjaciele. Wakacyjna opowieść"

Wydawca: Papilon
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 112
Półka: posiadam
Do kupienia: Papilon

Wakacyjna wycieczka to coś, co każdy z nas lubi i czeka na to z wytęsknieniem przez cały rok szkolny. Można wtedy intensywnie spędzić czas i wyjechać gdzieś na wczasy. Pobyt nad morzem w gronie przyjaciół na pewno urozmaici ten czas.

Hello Kitty, Fifi, Tammy oraz jej brat bliźniak Timmy i ich rodzice wybrali się nad morze do domku wczasowego opiekunów. Mieli spędzić tam miło czas, jednak chłopiec był bardzo dowcipny i chciał zaimponować dziewczynkom. Niestety odnosiło to odwrotny skutek, w rezultacie czego Timmy wspiął się na wysoki klif i spadł...

Ten tomik jest troszkę inny od poprzednich, gdyż tutaj na czas wakacji do Klubu przyjaciół dołącza także Timmy. W wyjeździe nie wziął udział Dear Daniel, który miał już inne plany. Brat Tammy bardzo chciał się popisać, co niestety nie przynosiło dobrego skutku. Zapomniał o tym,ze przy przyjaciołach należy być naturalnym, nie trzeba na siłę stawać się kimś innym, aby zaimponować pozostałym członkom grupy. Wiarygodność jest w cenie, nie ma więc sensu robić coś wbrew sobie tylko po to, aby udawać fajnego i wyluzowanego.

To już szósty tomik przygód Hello Kitty. Mam nadzieję, że kiedyś powstaną jeszcze inne opowieści z jej udziałem, gdyż są naprawdę bardzo ciekawe i warte uwagi młodych czytelników. Są one bardzo ładnie wydane, cena jest jak najbardziej adekwatna do całości. Wszystkie przygody są bardzo ciekawe i warte naśladowania. Na końcu książeczki możemy poczytać o tym, jak wymyślić własną historię oraz poznamy recepturę na napój na gorące dni. Bardzo podobają mi się te końcowe dodatki, gdyż możemy wykonać je także samodzielnie w gronie własnych przyjaciół.

,,Hello Kitty i przyjaciele. Wakacyjna opowieść" to piękna nadmorska opowieść, gdzie możemy poczytać o atrakcjach nad wodą. Poznamy także urocze foki, popłyniemy łódką, ale przede wszystkim zrozumiemy, że przy przyjaciołach możemy być sobą.

Moja ocena: 6/6Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 

Książka została przeczytana w ramach wyzwania 


8 komentarzy:

 1. Zapamiętam. Z pewnością zaciekawi moje siostrzenice :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wspaniale. Myślę, że powinna się spodobać.

   Usuń
 2. Widzę, że chłoniesz tę serię niczym gąbka wodę :) Jak tylko będę w empiku to muszę ją dokładnie obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie obejrzyj, mam nadzieję, że i Ciebie zachwyci.

   Usuń
 3. Z Twoich recenzji wyczuwa się zachwyt tą serią. A ja będę niej pamiętać, na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, bardzo mi na tym zależało, aby dokładnie odwzorować emocje.

   Usuń
 4. Hello Kitty nigdy mnie nie pociągała... I to się raczej nie zmieni :)

  OdpowiedzUsuń