sobota, 24 maja 2014

,,Kochane maleństwa" Elżbieta Lekan

Wydawca: Skrzat
Data wydania: 2006
Format : Książka
Liczba stron: 12
Półka: posiadam
Do kupienia: Skrzat

Elżbieta Lekan to autorka już kilkudziesięciu książeczek dla dzieci, jednak z jej króciutką książeczką miałam okazję zapoznać się po raz pierwszy, jednak z pewnością nie ostatni.

Książeczka jest rozkładana, w całości kartonowa. Po jednej stronie znajdują się zwierzęta lądowe, typu kangur, słoń, a z drugiej morskie - niedźwiedź polarny, foka, delfin. W każdej klatce znajduje się krótkie pytanie mające na celu pokazanie małego zwierzątka każdego gatunku.

Jest ona bardzo kolorowa, wyrazista. Wygląda na wytrzymałą. Przeznaczona może być już dla najmłodszych dzieci, zaczynając od roku życia, choć starszym dzieciom także z pewnością się spodoba. Ja jestem nią zauroczona, gdyż bardzo lubię wszystkie zwierzęta. Z pewnością przyda mi się ona w przyszłości i postaram się także zebrać inne książeczki z tej serii, w takim wydaniu.

,,Kochane maleństwa" to przepiękne ilustracje, mała ilość treści. Dzięki niej można poznać różne nazwy zwierząt, ale także obejrzeć ich przedstawicieli jako dorosłe, ale także i te mniejsze ssaki. Kosztuje niecałe 4 złote, więc nie jest to majątek, a podziwiać ją można naprawdę długo.

Moja ocena: 5,5/6Za przekazanie upominku na Blogowe WOW dziękuję Wydawnictwu Skrzat.

Książka została przeczytana w ramach wyzwania Książka została przeczytana w ramach wyzwania
6 komentarzy:

 1. Cena śmiesznie niska, więc nie sposób nie skusić się na tę wyjątkową książeczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, bardzo lubię takie tanie, a zarazem wyjątkowe książeczki.

   Usuń
 2. Kolejna pozycja, która pomoże rodzicom prowadzić ciekawe rozmowy z dziećmi.

  OdpowiedzUsuń