piątek, 7 marca 2014

Życiowe piątki.W zeszły weekend brałam udział w Poznańskich Targach Książki. Jak już pewnie wiecie był to mój pierwszy taki wyjazd. Wróciłam po nim niesamowicie naładowana pozytywną energią. Wróciła mi chęć do czytania, poznałam kilku autorów, z czego jestem niesamowicie zadowolona. Zdobyłam kilka autografów.

O tym, co udało mi się przeczytać mogliście przekonać się w ostatnim tygodniu. Czekają na Was jeszcze opinie o dwóch ostatnio przeczytanych książkach, jakimi były ,,Wybory" i ,,Cień kruczych skrzydeł". Muszę przyznać,że ta druga zachwyciła mnie całkowicie, ale więcej na jej temat napiszę już niedługo.

Tydzień na studiach minął mi jakoś szybko i nawet cieszę się, że teraz przede mną 3 wolne dni, bo nareszcie będę miała czas, by odpocząć. Co prawda czekają na mnie do recenzji jeszcze 3 książeczki Holly Webb i rosyjskie czasopismo, jednak wierzę, że szybko się z tym uporam.

Wczoraj Babcia obchodziła 84 lata, tak więc dziś wybieramy się na małą uroczystość. Z racji tego, że bardzo lubi książki postanowiłyśmy z Pauliną sprezentować jej ,,Ocalałego" autorstwa Sama Pivnika. Książkę pierwszy raz zobaczyłam u Basi Pelc i postanowiłam zaryzykować zakup:) Mam nadzieję, że Babcia będzie zadowolona.

Wiecie już mniej więcej, jakich wpisów możecie spodziewać się u mnie w przyszłym tygodniu. Tymczasem idę się oddawać lekturze tych cudności, a Wam życzę miłego dnia!


25 komentarzy:

 1. I wzajemnie - miłego dnia i weekendu! :) A babci życzę dwustu lat w pełni zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne lata ma twoja babcia. Życzę jej dużo zdrowia, energii i zapału. Niech żyje ponad setkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemnego czytania i udanego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, nawet o mnie wspomniałaś. Gratuluję, wspaniały wybór. Babcia, jak przeczyta, to będzie wzruszona - myślę, że doceni taki piękny prezent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I 100 lat dla babci, czyli jest z rocznika 1929? To tak jak moja :)

   Usuń
  2. Z 1930. Widocznie jej się podoba, bo już czyta i nie ma czasu rozmawiać ;)

   Usuń
 5. Nie miałam jeszcze okazji uczestniczyć w targach książki, niestety. :/

  OdpowiedzUsuń
 6. strasznie Ci zazdroszczę tych Targów;) jak się lepiej poczuję to może Pyrkon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrzę właśnie, ale nie widzę nic ciekawego w Pyrkonie dla mnie.

   Usuń
 7. "Ocalałego" też będę za jakiś czas czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo zdrowia dla babci! Moja w tym roku będzie miała 90 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. "Wczoraj babcia obchodziła 84 urodziny". Ten błąd najbardziej nie podoba mi się w Twojej wypowiedzi. Popracuj nad pisaniem, bo mimo tylu przeczytanych książek,
  twój język jest bardzo ubogi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego dla Babci :)

  OdpowiedzUsuń