piątek, 2 sierpnia 2013

Życiowe piątki.Ten tydzień upłynął mi trochę na wyjazdach i odpoczynku:) Całkiem przyjemnie jest się nie stresować, że jakieś pozycje czekają na przeczytanie, a ja nie mam na nie ochoty. Nawet udało mi się przeczytać sporo pozycji z półki, na które od dawna miałam ochotę:)

Nie zabrakło także krótkiego wyjazdu do Gniezna oraz dłuższego do Bydgoszczy. Bardzo lubię tak sobie pojeździć, w pociągu najlepiej mi się czyta, ale w okresie wakacyjnym rzadko urządzam sobie takie podróże, gdyż jest to bezsensowne;)

Lipiec minął mi bardzo szybko, mamy już 2 dzień sierpnia, czas leci błyskawicznie, a ja wciąż posuwam się do przodu z czytaniem pozycji. W tym miesiącu postanowiłam jednak nieco przystopować i oddać się lenistwu;p Każdemu się w końcu należy! :)

16 komentarzy:

 1. Ale super :) Zawsze chciałam pojechać do Gniezna :) w taki upał to nic tylko lenistwo :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam w tych okolicach. A odpoczynek przyda się każdemu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam na ten temat trochę inne zdanie. Bo dla mnie czytanie jest odskocznią, pozwala mi się odstresować tak samo jak blog :) Piszę, odwiedzam aby się zrelaksować, poznać co warto, a czego nie warto czytać. I nie odwiedzam tylko blogów książkowych. Nie traktuje czytania jak pracy :) Zazdroszczę wakacji.
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie traktuję, jak pracy, ale czasem miło sobie odpocząć:)

   Usuń
 4. Tak, tak, trochę poleniuchuj :) koniecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba odpocząć! :) Ja jak na razie pracuję, ale może przyjdzie pora na parę dni wolnego. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście że każdemu się należy !! Nawet nie tylko wakacje są po to ; ))

  OdpowiedzUsuń